Makina Taşımacılığı

Makina Taşımacılığı

 
Makine Taşıma hizmetinde aksamında bir bozukluk olmadan paketlenmelidir. Makinenin tüm parçaları taşınırken geride hiçbir malzemesi bırakılmamalı ve hepsini aynı pakete yerleştirilmelidir. Makine dikkatlice yerleştirilmelidir. İşyerlerinizde makine taşınırken profesyonel bir ekipten yardım almalısınız. Aksi takdirde ciddi yaralanmalar ile sonuçlanan kazalar olabilir. Makinelerinizi taşıttığınız nakliyat firmanızdan garanti ve sigorta için sözleşme isteyiniz. Makinelerinizi garanti ve sigorta yapmayan nakliyat firmaları ile taşıma yapmayınız. Başınız derde girebilir. Bu firmalar taşıma esnasında makinelere bir zarar geldiğinde sorumluluk üslenmeye bilirler. 

İşte bu yüzden nakliye firmanızdan istediğiniz garanti ve sigorta önemlidir. Ağır makine taşımacılığı sorumluluk isteyen bir iştir. Biz bu konuda kendine güvenen tek nakliyat firmasıyız. İşinde uzman olan kadromuzda sizlere hizmet vermekteyiz. İsmimiz garantimizdir. Ülkemiz genelinde bu işi profesyonelce yapmaktayız. Makine nakliyat firmamız ağır cihazlar, fabrikalar, makineler, matbaa makineleri gibi hacmice büyük, oldukça hassas ve çok ağır makinelerin taşımacılığını yapmaktadır. 

Uzman kadromuz güvenilir olup taşımacılık sektöründe kendini kanıtlamış ve ismini markalaştırmıştır. Çok kıymetli olan makineler özenle ve dikkatlice taşınmaktadır. Bu işi yapacak olan elemanların çok akıllı ve dengeli olması şarttır. En ufak hatayı kabul etmeyen makine taşımacılığı hizmetimizde işinde uzman elemanlar ile çalışmaktayız. İş makinelerin taşınmasında vinç ve forklift gibi iş makineleri kullanılarak çeşitli aparat ve meteryaller ile insan gücü yardımıyla taşınmaktadır. Ekip ve ekipmanlarımız çok titiz bir çalışma ile hasarsız ve kazasız bir makine taşıma işlemini gerçekleştirir. Çok ince titizlik, deneyim ve dikkat gerektiren makine taşıma hizmetinde nakliyat firmamız hem öncü hem kalitelidir. Uygun fiyat seçenekleri ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bize ulaşın sizi bilgilendirelim. Bizi seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız.
www.tufanvinc.com © Copyright 2016 Tüm Hakkı Saklıdır.
Site içerisindeki Tüm Materyaller Hakkı Saklıdır.
Bizi Facebookta Takip EdebilirsinizBizi Twitterda Takip EdebilirsinizBizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayınız