Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı

Tüm hastaneler sosyal anlamda her ülkenin en önemli kurumları arasında yer almaktadır. Hastanelerin, gerek toplumsal önemleri gerekse donanımları dolayısıyla nakliye hizmetinde en çok dikkat edilecek taşıma şeklidir.

Firmamız hastane taşımacılığına farklı bir bakış açısı ile bakmaktadır. Öncelikle taşınma yapılırken hijyene önem verilmesi son derece önemlidir. Gerek hastanede kullanılan tıbbi cihazların ve gerekse diğer eşyaların nakliyesi sırasında hijyen standartlarının sağlanması gerekmektedir. Tufan Vinç olarak gerek kendi nakliye araçlarımız ve gerekse firmamıza özel olarak ürettiğimiz paketleme malzemeleri ile profesyonel bir nakliye hizmeti sağlamaktayız.

Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı

Hastane taşımacılığı amatör bir nakliyat şirketinin yapabileceği bir taşıma hizmeti değildir. O nedenle hastane ile ilgili bir taşıma işleminiz var ve bir nakliyat firması araştırıyorsanız sadece fiyat üzerinden hareket etmeyin. Tufan Vinç bir çok özel hastane, poliklinik, sağlık ocağı ve devlet hastanesinin taşıma hizmetini sağlamıştır. Tüm taşıma hizmetlerinde bu hizmeti alan hastane yetkililerinden olumlu referans mektupları mevcuttur. Kaliteli bir firmadan profesyonel hizmeti uygun fiyatlarla temin etmek istiyorsanız bize ulaşın size en profesyonel nakliyat hizmetini en uygun fiyata sunalım.

Taşıma işleminizin firmamıza ulaşmasından sonra görevlendireceğimiz uzman personelin taşınacak yeri detaylı incelemesi sonucu gerekli bilgilerin alınmasından sonra sizlerinde nasıl bir plan içinde hareket etmenize bağlı olarak tarafınıza yazılı teklifimiz sunulur. Teklifimizde sunduğumuz tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler belirtilmektedir.

Lütfen tüm Kurumsal Referanslarımız için sitemizin Referanslar sayfasını inceleyiniz…

www.tufanvinc.com © Copyright 2016 Tüm Hakkı Saklıdır.
Site içerisindeki Tüm Materyaller Hakkı Saklıdır.
Bizi Facebookta Takip EdebilirsinizBizi Twitterda Takip EdebilirsinizBizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayınız