Fabrika Taşımacılığı

 

Tufan Vinç Önce İş Güvenliğini Sağlayıp gereken tedbirleri aldıktan sonra Fabrikadaki makinaların eşyaların paketleme ve yükleme işine başlanır. Fabrika Taşıma Fabrikadan Fabrikaya nakliyat nakliyat hizmeti Hayatoğlu Nakliyatın kalite standartlarına uygun bir şekilde taşınır. Fabrika taşınırken mutlaka taşınacak Makinaların tessisatların ve eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve iş yeri sahipleri ile uygun bir koordinasyon hazırlığı gerektirir tüm fabrikadaki eşyaların dikkatle demonte edilmesi ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Hayatoğlu Nakliyat tüm nakliye eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermektedir.

Fabrikada bulunan makinalar ambalajlanır ve taşınır

Ofis içerisindeki mobilyalar itinalı bir şekilde ambalajlanır ve taşınır

Ofis içerisindeki elektronik malzemeler ambalajlanır ve taşınır.

Bilgisayar ve benzeri dijital aletler özel şişme naylon ile ambalajlanır ve güvenli bir şekilde taşınır

Fabrikadaki Ağır yükler forklift ile araca yüklenir

Ambalaj malzemesi olarak "Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb." avrupadan ithal pet graft kağıtları, kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıtlara sarılıp özel karton kutulara yerleştirilir.

Tufan Vinç fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır.

Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise Tufan vinç Evden eve nakliyat liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır.

www.tufanvinc.com © Copyright 2016 Tüm Hakkı Saklıdır.
Site içerisindeki Tüm Materyaller Hakkı Saklıdır.
Bizi Facebookta Takip EdebilirsinizBizi Twitterda Takip EdebilirsinizBizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayınız